Hello! Welcome to our new web site.

This site is not fully supported in Internet Explorer 8 (and earlier) versions.

 • Internet Explorer IE 11 download link.
 • Please upgrade your Internet Explorer browser to a newer version.

  As an alternative, you can use either of the options below to browse the site:

  1. Use Google Chrome browser. Here is the download link.
  2. Use Firefox browser. Here is the download link.

  Thanks.

  MOSTOSTAL CHOJNICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jest jednym z wiodących producentów wielkogabarytowych konstrukcji stalowych oraz maszyn i urządzeń dla przemysłu. Łącząc długoletnie doświadczenie, posiadaną wiedzę, zaplecze produkcyjne i nowoczesne metody zarządzania, oferujemy produkty spełniające wysokie standardy i normy europejskie, które cieszą się uznaniem odbiorców zarówno w kraju, jak i na rynkach zagranicznych. Praca w naszej spółce jest oparta na czytelnych zasadach współpracy, normach etycznych, szacunku dla praw i godności człowieka. Naszą misją jest budowanie społeczności opartej na wartościach i umożliwianie pracownikom osiągania sukcesów osobistych i zawodowych.
  Posiadamy:

  • zakład produkcyjny w Chojnicach
  • 300 pracowników
  • Zrealizowane unikalne projekty na skalę światową
  • Wdrożoną Politykę Jakości, Politykę Środowiskową, Politykę Bezpieczeństwa
  • Certyfikaty Spawalnicze pozwalające wykonywać urządzenia do podwodnego wydobycia ropy i gazu

  Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  Malarz konstrukcji stalowych

  Miejsce pracy: Chojnice

  Kogo szukamy?
  Do głównych zadań osób zatrudnionych na tych stanowisku należy: wykonywanie prac zgodnie z instrukcją malarską oraz warunkami technicznymi systemu malarskiego zastosowanego dla danego typu kontraktu, przygotowanie sprzętu malarskiego i materiału malarskiego zgodnie z instrukcją malarską dla danego typu kontraktu, malowanie hydrodynamiczne, sprawdzanie grubości powłoki na mokro w trakcie procesu malowania oraz grubości pomiędzy kolejnymi warstwami.

  Szukamy kandydatów, którzy posiadają:

  • Wykształcenie zawodowe: malarz, lakiernik
  • Umiejętność malowania hydrodynamicznego

  Dodatkowymi atutami będą:

  • Solidność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  Co oferujemy?

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach w zakresie konstrukcji stalowych,
  • Współpracę z najlepszymi fachowcami w branży,
  • Ciekawe projekty na skalę światową,
  • Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań,
  • Wynagrodzenie uzależnione od jakości i efektywności pracy,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia,
  • Wsparcie dla dzieci pracowników Grupy TDJ poprzez inwestowanie w ich proces kształcenia.

  JAK APLIKOWAĆ?

  • Wyślij swoją aplikację na adres kadry@mostostal.chojnice.pl
  • W tytule maila proszę wpisać:„Malarz”
  • Zapraszamy na spotkanie bezpośrednie w siedzibie firmy w każdy poniedziałek w godzinach od 14.30 do 16.30, w innym terminie po umówieniu się.
  • Telefon kontaktowy: (52) 3966123, 695 653 760.

   

  Informujemy, że:
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Mostostal Chojnice Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Chojnicach, ul. Przemysłowa 4, NIP 5552117010, REGON 368517896, KRS 0000701148.
  2. Spółka jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pana/Pani dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane.
  3. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy: ochronadanych@zametsa.com oraz pisemnie na adres naszej siedziby.
  4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
  5. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 – Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
  6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
  7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres ochronadanych@zametsa.com . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pania/Pana innych danych jest dobrowolne.
  10. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.”
  W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ” (opcjonalnie).
  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres ochronadanych@zametsa.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  
  Masz Pytania?

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości