Hello! Welcome to our new web site.

This site is not fully supported in Internet Explorer 8 (and earlier) versions.

 • Internet Explorer IE 11 download link.
 • Please upgrade your Internet Explorer browser to a newer version.

  As an alternative, you can use either of the options below to browse the site:

  1. Use Google Chrome browser. Here is the download link.
  2. Use Firefox browser. Here is the download link.

  Thanks.

  Offshore

  Urządzenia do podwodnego wydobycia ropy >>

  Grupa Zamet oferuje i wykonuje urządzenia do wydobycia ropy i gazu na podstawie dokumentacji klienta oraz zgodnie z norweskimi normami Norsok. Do naszych klientów zaliczają się wszyscy czterej najwięksi światowi dostawcy tego asortymentu – Aker Subsea AS z siedzibą w Norwegii – spółka z grupy Aker Solutions, FMC Technologies Inc. z siedzibą w Norwegii, Cooper Cameron z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz GE Oil & Gas z siedzibą w Wielkiej Brytanii.
  Oferta Grupy Zamet obejmuje także montaż wyposażenia hydraulicznego i eklektycznego, wykonywany w przystosowanych do tego celu halach tzw. czystego montażu. Na terenie naszego zakładu wykonujemy również testy FAT (Factory Acceptance Test) urządzeń.
  Byliśmy wielokrotnie, pozytywnie audytowani przez przedstawicieli takich światowych koncernów jak Total, Shell czy Statoil. Urządzenia wyprodukowane przez Zamet pracują na Morzu Północnym a także oceanie u wybrzeży Indonezji, Afryki oraz w wielu innych miejscach świata.

  Urządzenia na platformy wiertnicze >>

  Oferowane obecnie przez Grupę Zamet produkty tego asortymentu obejmują między innymi: różnego typu suwnice, specjalistyczne podajniki rur, zespoły magazynów, elementy systemu głowic wiercących oraz jednostki hydrauliczne służące do napędzania wyżej wymienionych urządzeń. Produkcja wspomnianych urządzeń jest realizowana najczęściej na podstawie dokumentacji technicznej powierzonej przez naszych odbiorców. W ramach indywidualnych zleceń dokonujemy również zmian i uzupełnień do dokumentacji uzgodnionych z naszymi klientami. Charakter produkcji jest ściśle zindywidualizowany pod potrzeby i oczekiwania kontrahenta.

  
  Masz Pytania?

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości