Hello! Welcome to our new web site.

This site is not fully supported in Internet Explorer 8 (and earlier) versions.

 • Internet Explorer IE 11 download link.
 • Please upgrade your Internet Explorer browser to a newer version.

  As an alternative, you can use either of the options below to browse the site:

  1. Use Google Chrome browser. Here is the download link.
  2. Use Firefox browser. Here is the download link.

  Thanks.

  Konstrukcje dźwigowe i przeładunkowe

  Dźwigi, suwnice i wciągarki >>

  Urządzenia dźwigowe produkowane są przez Grupę Zamet służą między innymi do przeładunków i obsługi wież wiertniczych, jako wyposażenie statków, do obsługi pokładu statków, przeładunków w portach, do transportu pionowego w kopalniach. Dźwigi oraz suwnice produkowane przez Zamet oferowane są z pełną instalacją hydrauliczną, elektryczną oraz z testami funkcjonalności, łącznie z próbami obciążeniowymi.
  Grupa Zamet jest również wykonawcą kompletnie zmontowanych urządzeń w zakresie wciągarek lin i łańcuchów kotwiących oraz stacji napędowych dla tego typu wciągarek. Urządzenia te przeznaczone są do zabudowy na statkach.

  Urządzenia przeładunkowe (ang. ship loading & unloading systems) >>

  Grupa Zamet oferuje produkcję, montaż oraz próby funkcjonalne wielkogabarytowych urządzeń przeładunkowych (Stacker, Reclaimer, Grab Unloader, Ship Loader, Semi Portal Scraper).
  Tego typu, kilkusettonowe, urządzenia wykorzystywane są do załadunku, wyładunku, przeładunku zgarniania oraz transportowania materiałów sypkich. Ich przeznaczeniem są przede wszystkim nabrzeża portowe, elektrownie i kopalnie.

  
  Masz Pytania?

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości